BALÍČEK BRUSLAŘSKÝ SPECIÁL

Program HOCKEY GOALIE CLINIC si od svého začátku zakládá na tréninky plánované a chystané na míru. U mladších kategorií se jedná o situace, na tréninku a utkáních opakující se. Například stávání po zákroku z ledu do základního brankářského postavení, nebo vyjetí z brankové čáry a vracení se zpět do brankoviště. U starší skupiny se jedna o rychlé přesuny, reakce na opakované střely, teče, dorážky aj.

V dnešní době si je většina vědomá, že bez excelentně zvládnuté techniky bruslení, nelze včas provést přesun v brankovišti , situaci vyhodnotit a posléze správně reagovat na vystřelený kotouč.

Rozhodli jsme se vykročit vpřed a uskutečnit v období mezi sezonami školu techniky bruslení, která odpovídá stanoveným potřebám nejmladších brankářů.

V po-sobě jdoucích osmi týdnech nabízíme baliček osmi tréninkových jednotek, tak abychom, mohli v sezoně dělat pokročilejší věcí, bruslařské prvky, které na sebe navazují, techniku chytání, která tomu odpovídá a garantuje rychlejší, kvalitativní posun brankáře k lepším výsledkům.