Produkty

V originálních barvách Hockey Goalie Clinic jsme připravili několik kvalitních produktů - brankářsky dres, tubus na krk, kulich, klíčenka.HOCKEY GOALIE CLINIC vystřelila jako kometa

Společně za celý tým Hockey Goalie Clinic, bych chtěl ještě jednou poděkovat všem rodičům za jejich důvěru a brankářům za příkladný přístup jak na ledě, tak i mimo něj. Jsme opravdu vděční za Vaše kladné ohlasy a už teď začínáme pracovat na dalším jednodenním kempu. Ten se bude konat 23. 3. 2019 na zimním stadionu ve Vyškově.


Květnové a červnové kempy v Třinci 2019

Květen a červen už tradičně patří jednodenním hokejovým kempům HOCKEY TALENT SCHOOL a nově i HOCKEY GOALIE CLINIC, které se každoročně konají v Třinci. Jinak to nebude ani v roce 2019.

Na základě našich poznatků, zkušeností a vašich požadavků, jsme připravili několik změn, které nás, a především děti, posunou ještě více kupředu.


Tabulka velikosti brankářských dresů

Výrobce brankářských dresů pro naše kempy připravil tabulku jejich velikostí i s nákresem jednotlivých rozměrů. Takže budete vědět, jak velký dres objednat při přihlášení na kemp.


Hockey Goalie Clinic startuje

Už 9. 2. ve Vyškově odstartuje zahajovacím jednodenním kempem projekt HOCKEY GOALIE CLINIC. Přípravy už pomalu finišují a obsazenost pro první kemp je měsíc dopředu vyřešená. I když s pořádáním kempů máme nemalé zkušenosti, bude to první zatěžkávací zkouška. Sami od Hockey Goalie Clinic máme velká očekávání a ta hlavní si teď můžete přečíst.

CHCEME přijít s něčím novým, co by posunulo smysl brankářských kempů o krok dál. Cílem je zefektivnění přístupu, tak aby se na kempu nehledaly chyby, ale aby už docházelo k jejich odstranění. Proto nám velice pomůže, když při přihlášení zašlete několika minutový videozáznam z tréninku nebo zápasu. To by nám mělo poskytnout dostatečný přehled o brankářích a zlepšit účinnost naší práce.