Warrior Hockey

Náš hokejový program Hockey Goalie Clinic navázal spolupráci firmou která zastupuje v ČR světovou značkou Warrior, výrobce kvalitní hokejové výstroje, hokejek, a textilu pro vrcholový, amatérsky a rekreační hokej.HOCKEY GOALIE CLINIC – výchova brankářů tak trochu jinak

My v HOCKEY GOALIE CLINIC si od počátku klademe za úkol přijít s něčím novým, co by posunulo smysl brankářských tréninkových akcí o krok dál. Naším hlavním cílem je zefektivnění přístupu tak, aby se na našem kempu chyby nehledaly, ale již přímo odstraňovaly.


Rozšiřujeme služby pro brankáře

Rozšiřujeme služby pro brankáře !!!⛄ Hlava bývá často rozdílovým faktorem a tak v rámci kempů budeme využívat služeb Patrika Řezáče. Na kempech bude k dispozici nejen brankářům, ale také rodičům.👍 Ať už Vás trápí nervozita, motivace či cokoliv jiného, neváhejte se na něj obrátit. Budou pro Vás připraveny také přednášky na různá témata z této oblasti.💪


BALÍČEK BRUSLAŘSKÝ SPECIÁL

V dnešní době si je většina vědomá, že bez excelentně zvládnuté techniky bruslení, nelze včas provést přesun v brankovišti, situaci vyhodnotit a posléze správně reagovat na vystřelený kotouč. My v HGC jsme se rozhodli vykročit vpřed a uskutečnit v osmi po sobě jdoucích týdnech v období mezi sezonami, školu techniky bruslení pro brankáře.


Produkty

V originálních barvách Hockey Goalie Clinic jsme připravili několik kvalitních produktů - brankářsky dres, tubus na krk, kulich, klíčenka.HOCKEY GOALIE CLINIC vystřelila jako kometa

Společně za celý tým Hockey Goalie Clinic, bych chtěl ještě jednou poděkovat všem rodičům za jejich důvěru a brankářům za příkladný přístup jak na ledě, tak i mimo něj. Jsme opravdu vděční za Vaše kladné ohlasy a už teď začínáme pracovat na dalším jednodenním kempu. Ten se bude konat 23. 3. 2019 na zimním stadionu ve Vyškově.


Květnové a červnové kempy v Třinci 2019

Květen a červen už tradičně patří jednodenním hokejovým kempům HOCKEY TALENT SCHOOL a nově i HOCKEY GOALIE CLINIC, které se každoročně konají v Třinci. Jinak to nebude ani v roce 2019.

Na základě našich poznatků, zkušeností a vašich požadavků, jsme připravili několik změn, které nás, a především děti, posunou ještě více kupředu.


Tabulka velikosti brankářských dresů

Výrobce brankářských dresů pro naše kempy připravil tabulku jejich velikostí i s nákresem jednotlivých rozměrů. Takže budete vědět, jak velký dres objednat při přihlášení na kemp.


Hockey Goalie Clinic startuje

Už 9. 2. ve Vyškově odstartuje zahajovacím jednodenním kempem projekt HOCKEY GOALIE CLINIC. Přípravy už pomalu finišují a obsazenost pro první kemp je měsíc dopředu vyřešená. I když s pořádáním kempů máme nemalé zkušenosti, bude to první zatěžkávací zkouška. Sami od Hockey Goalie Clinic máme velká očekávání a ta hlavní si teď můžete přečíst.

CHCEME přijít s něčím novým, co by posunulo smysl brankářských kempů o krok dál. Cílem je zefektivnění přístupu, tak aby se na kempu nehledaly chyby, ale aby už docházelo k jejich odstranění. Proto nám velice pomůže, když při přihlášení zašlete několika minutový videozáznam z tréninku nebo zápasu. To by nám mělo poskytnout dostatečný přehled o brankářích a zlepšit účinnost naší práce.