Individuální trénink

Trénink vedený s brankářem 1/1, kdy je brán maximální důraz na zaměření se v maličkostech a odlišnostech daného brankáře, po celou dobu tréninku je veden trénink i jako konzultační jednotka, kdy je prostor se s brankářem aktivně věnovat tréninku a posuzovat odlišnost a náročnost provedení pro každého brankáře.

Skupinová výuka

Trénink vedený pro skupinu brankářů v počtu 2-3 na stanovišti, pro maximální efektivitu skupinových tréninků nepřesahujeme maximální počty na stanovištích a brankáři jsou vždy v maximálním tempu zapojeni do každého navedeného cvičení.

Off-Ice

Poslední trendy pohybové průpravy předáváme i našim brankářům, kdy do navedení tréninku na suchu dáváme důraz na svalové partie potřebné v trenínku a zápasů každého brankáře, dále se snažíme pohybovým projevem pracovat na prevenci našich svěřenců před možným zraněním.

Konzultace

Důležitá část a také důležitý článek do celkového portfólia, které nabízíme nejenom brankářům ale také rodičům, kdy své zkušenosti a dovednosti předáme i do rukou široké veřejnosti, tipy pro malé i velké hokejisty se vždy budou hodit.

Viderozbor

Pořízené materiály na nahrávací zařízení přímo na ledě nebo v prostoru tréninkové zóny jsme schopni na vyžádání na místě rozebrat, poradit, eliminovat časté chyby a pracovat na jejich odstranění.

Motivační video

Malá ukázka pořízeného materiálu z pořádaných akcí, kterou se Vám snažíme přiblížit naši činnost.

Těšíme se na vaši návštěvu a také na spolupráci s týmem vyškolených trenérů brankářů.