HOCKEY GOALIE CLINIC – výchova brankářů tak trochu jinak

My v HOCKEY GOALIE CLINIC si od počátku klademe za úkol přijít s něčím novým, co by posunulo smysl brankářských tréninkových akcí o krok dál. Naším hlavním cílem je zefektivnění přístupu tak, aby se na našem kempu chyby nehledaly, ale již přímo odstraňovaly.

Kemp je rozdělen na tři části - led, off ice a video rozbor. Ve všech částech jsou uplatňovány nejen poslední trendy výchovy brankářů, ale i péče o zdraví a prevence, předcházení zranění.

Trénink na ledě je vedený pro dva brankáře na stanovišti, což zaručuje maximální zapojení gólmanů a efektivitu prováděných cvičení.

Během tréninku na suchu (off ice) klademe důraz na posílení svalových partií, které jsou potřebné nejen pro každé cvičení, ale i při zátěži v průběhu zápasů. Tréninkové jednotky programu www.hockeygoalieclinic.cz a programu www.hockeytalentschool.cz jsou nahrávány, materiály jsou následně detailně rozebírány s brankáři a případně s jejich rodiči u mladších ročníku. Na vyžádání jsme připraveni poskytnout podrobnou analýzu s doporučeným individuálním plánem rozvoje konkrétního brankáře.

HOCKEY GOALIE CLINIC - individuální i skupinová příprava mladých hráčů a brankářů s využitím nejnovějších poznatků i zkušeností.

Slogan: "Každé dítě roste, vše závisí na učiteli."