Jednodenní kempy Kuřim 2021 základní informace

BALÍČEK BRUSLAŘSKÝ SPECIÁL*

Program HOCKEY GOALIE CLINIC si od svého začátku zakládá na trénincích zaměřených přímo na individuální potřeby každého brankáře. V dnešní době si je většina vědomá, že bez excelentně zvládnuté techniky bruslení, nelze včas provést přesun v brankovišti, situaci vyhodnotit a posléze správně reagovat na vystřelený kotouč. My v HGC jsme se rozhodli vykročit vpřed a uskutečnit v osmi po sobě jdoucích týdnech v období mezi sezonami, školu techniky bruslení pro brankáře. Nabízíme balíček osmi tréninkových jednotek, které položí základy ke kvalitativnímu zlepšení brankářů do nadcházející sezony.

Balíček se skládá z 5 lekcí, které budou probíhat v neděli v květnu 2021 Součástí všech lekcí je 15 min. zapracování, které bude sloužit k rozpohybování, zahřátí a zlepšení obratnosti brankáře. Po zapracování následuje hodinová jednotka na ledě. Tyto tréninky začínají přibližně 15 min. powerskatingem pro zefektivnění bruslení a získání větší jistoty na brusleních. Na powerskating navážeme technikou bruslení podle hlavního tématu lekce.

Témata jsou uspořádaná tak, aby vše na sebe navazovalo a obsah tréninku nebyl přehnaně pestrý. Díky postupnému zaměření na jednotlivé prvky je množství informací za hodinovou jednotku v pojmutelné míře. Všechny lekce jsou zcela bez puku, tak aby byla koncentrace zaměřená jen na zvládnutí postoje a přesunu. Hodinovou jednotkou na ledě to ale nekončí. Poslední část je 45 min. off-ice trénink. Obsah tréninku bude specializován na obratnost, zrychlení práce nohou, posílení středu těla a práci s míčky. Závěrečných 15 min bude věnováno strečinku.

Tento balíček určený na základy bych doporučil jak začínajícím brankářům, tak i zkušenějším, kteří ví, že v bruslení mají co vypilovat. Ze zkušeností z hokejových klubů nebo kempů HOCKEY GOALIE CLINIC, nejčastějším je problémem nedostatečné zvládnutí základních dovedností. Bez těchto dovedností je těžké se dále posouvat, což má za následek přibrzdění ve vývinu brankáře. Dobře vybudované základy, umožňují brankáři se dále posouvat a zlepšovat svojí hru.

* lze zakoupit jen jako balíček.

Místo: Zimní stadion, Sportovní 2033/7, Kuřim

Cena balíčku "BRUSLAŘSKÝ SPECIÁL" (pět jednodenních kempů) 4400,- Kč.

Tréninkové neděle

Datum konání Náplň
02.05.2021 powerskating, brankářský postoj, bruslení v brankovišti
09.05.2021 powerskating, brankářský postoj, bruslení v brankovišti
16.05.2021 powerskating, brankářský postoj, bruslení v brankovišti
23.06.2021 powerskating, brankářský postoj, bruslení v brankovišti
30.06.2021 powerskating, brankářský postoj, bruslení v brankovišti
Podrobnější informace

Leták (JPG)

Přihlášky: +420 608 255 886, s.rusko@hockeytalentschool.cz

Přihlásit